...ma być pięknie...będzie pięknie!
O autorze
Zakładki:
RSS
poniedziałek, 16 stycznia 2012
...
...K...a!!! ...przecież była MGŁA!!!!!!!!!! 
niedziela, 15 stycznia 2012
...polepszacze

...czy pamiętasz jak ruszył świat do tańca...bez znaku zapytania! Słucham "Aniołów w kolorze" wyciągniętych spod choinki... One wszystkie, te kolorowe anioły śpiewają Czarnego Anioła czyli Ewę Demarczyk. Bardziej nowocześnie, nowe aranżacje...po co poprawiać doskonałe? Piszą,że przełamują przyzwyczajenia słuchaczy;-)))) a na cholerę to robić? Lubię Kingę Preis jako aktorkę, ale śpiewającą Ewę Demarczyk...eeeeeeeeeeee...ulepszeń w muzyce nie toleruję... wyrzucam te anioły do kosza...

Tagi: słucham
17:13, renata971
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 09 stycznia 2012
"Większa Orkiestra Pomocy Świątecznej"

...20 sty raz...odliczam razem z wiekiem Jacka. Obserduszkowany samochód, latające lampiony, Lady Pank, hiszpański posiłeczek podlany duuuuużym kubkiem gorącej herbaty z cytryną, światełko...nad głową i moje...na ramieniu...lewym, czyli po właściwej stronie. Dzięki Panie Jurku Owsiaku, coroczne dzięki i ukłony i...tak trzymamy;-)))

Tagi: wydarzenia
17:26, renata971
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 08 stycznia 2012
Utwór o matce i ojczyżnie J.Klata

Jan Klata jest pewniakiem...kolejne przedstawienie, które... zaciekawia, zastanawia, chwilami śmieszy, potwierdza albo zaprzecza to co już miałam przemyślane.... Osadził swój spektakl w bagiennych oparach, przywołujących cały wachlarz skojarzeń z kulturą afrykańskich niewolników w Ameryce.W tej scenerii odprawiane są rytuały, poczas których mam odczuć napięcia dot relacji matka-córka... mężczyzna - kobieta,rodzica-dziecka  i relacji pomiędzy tymi, którzy widzieli zbrodnie a pokoleniem powojennym niewidzącym.Wszyscy są niewolnikami, wszystkich... Wymieszanie gatunków...opery z poematem i oratorium, użycie chóru z antycznej komedii, języków: potocznego z literackim stwarza nieład, pewnie zamierzony, ale mnie utrudniał trochę odbiór. Jak zwykle na Scenie Świebodzkiej bardzo ciekawa scenografia...to miejsce daje ogromne możliwości. Tym razem aktorzy grali w...metalowych szafach, które w ilości 4ch stały na scenie i były...scenami na scenie. Otwierane  od przodu i od tyłu, przesuwane i obracane na kółkach,zaangażowane, mobilne i dynamiczne...

Kinga Preis, Anna Ilczuk, Paulina Chapko, Dominika Figurska, Halina Rasiakówna i Wojciech Ziemiński to im zawdzięczam dobre widowisko...po autorce książki Bożeny Keff i reżyserze Janie Klacie.

Młodzieży oczywiście dużo...dostawki, poduchy,schody...lubie tę atmosferę...

("...mam plantację...lęku", "...to przez żydów słońce nie świeci w dzień")

Tagi: oglądam
00:47, renata971
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 01 stycznia 2012
*...miałam

taki plan...2giego stycznia 2012...kupię system Sita i...po 3ch miesiącach zamówię w pubie G z sokiem i słuszną pianką;-) Super metoda jest jednak wątpliwa w podobnym stopniu jak...picie mleka;-) Pozostaje wiedza, że "...aby nauczyć się języka trzeba mieć trzy rzeczy: ołówek w ręku, olej w głowie i ołów w d..." 
*...i pozbyc sie uczucia,że mam coś do dania...

Tagi: czuję
21:27, renata971
Link Dodaj komentarz »