...ma być pięknie...będzie pięknie!
O autorze
Zakładki:
RSS
poniedziałek, 29 listopada 2010
...Reggae

...podoba mi się, ale muszę się...wsłuchać w te jamajskie dżwięki:-)... Napewno wiem juz teraz,ze wolę słuchać Reggae Bednarka...niż Geppert śpiewaną przez dziewczynkę:-)))

Tagi: słucham
13:44, renata971
Link Dodaj komentarz »
sobota, 20 listopada 2010
...popsuty anioł

...naprawiłam dzisiaj dwa anioły, kapka kleju w kilku miejscach…bez śladu złamania, wiszą wśród róż… Próbuję naprawić DUŻEGO ANIOŁA…nie umiem…Próbuję wciąż i…wciąż, ale...rozsypuje się zbyt szybko…  Zbieram, któryś raz z kolei wszystkie elementy, składam je du kupy, dopasowuję, sklejam…Przez krótki czas jest cały….piękny i dobry… Krótki jest jednak ten czas…zbyt krótki, abym zdążyła się nim całym…pocieszyć, abym poczuła…spokój i miłość…zanim znowu rozleci się na drobne kawałeczki…zanim znowu będę je zbierać z obawą,że jakiegoś będzie brakować. Nie ma już kawałka nogi, serca i policzka a ostatnio odkruszył się kawałek głowy… Wciąż jest piękny…kleić go raz jeszcze czy ułożyć w miękko wyściełanym pudełku i wspominać te chwile…kiedy był cały?

Tagi: czucie
19:28, renata971
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 16 listopada 2010
...ladacznica
***
I...znowu przyszła...
zapukała w piątek
i...znowu...
otworzyłeś jej drzwi
przyszła...
by...dać Ci
siłę
uśmiech
lekkość bytu
pewność siebie...
kiedyś zapuka
i...
przyniesie Ci...
ŚMIERĆ

niedziela, 07 listopada 2010
...kolorowy zakup

...kupiłam parasolkę...stała na stojaku wśród wielu,wielu innych.. przyciągnęła mój wzrok...natychmiast! To jeden z tych rzadkich momentów, kiedy wchodzisz do sklepu i...JEST!!! Wiesz,że kupisz...bez względu na cenę...cudne uczucie, żadnych wątpliwości,sceptyzmu,znaków zapytania...nic, poprostu kupujesz... Wracając do...parasolki:-)...pięknie wygląda, rozłożona w rogu pokoju...jest wielobarwna, jak tęcza... optymistyczna, wesoła...nieprzyzwoicie wesoła....jak mogłabym wziąć ją na deszcz?...pozwolić aby mokła, aby szarpał ją wiatr, aby patrzyli na nią inni...nie, ona już ma  kawałek mojej duszy:-)  

http://http://picasaweb.google.com/renata971/20101109ParasolkaParasolka# 

Tagi: czucie
19:15, renata971
Link Dodaj komentarz »