...ma być pięknie...będzie pięknie!
O autorze
Zakładki:
RSS
poniedziałek, 28 marca 2011
...wspomnień czar

http://www.youtube.com/watch?v=9JvuIQMDcsI

http://www.youtube.com/watch?v=tNjkVk5c1So&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=lCg12Ng77gE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Kz7j1NwXirA&feature=related

...miałam 6/7 lat...nie słuchałam,ale...słyszałam... Pamiętam jeszcze..."...gdzieś na mapie świata, maleńki znak..." i "...długi Bill wraca z Kolorado, pewnie zaraz będzie tu..."...wspomnień czar...:-)))

http://fotonota.blox.pl/strony/wspomnienczar.html

Tagi: słucham
11:48, renata971
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 marca 2011
2gie Śniadanie Mistrzów

...wyłączyłam telefony i zasiadłam z dobrą kawą do "2giego Śniadania Mistrzów" Dzisiaj przy stole...Kultura (w osobach: Lipiński,Hołdys,Kukiz) i Premier D.Tusk. Ja jestem z tych niewątpiących...zaufałam 3 lata temu...patrzę, myślę,analizuję...Ile zrobił a ile mógł zrobić? Szanse na...jeszcze lepiej, jeszcze sensowniej, jeszcze bezpieczniej...Pytanie- odpowiedż, pytanie-odpowiedż...daje radę...spokojnie i merytorycznie...przekonuje...ja mam satysfakcję...:-)))

 Ci...malkontenci, te mądrale na emigracji, te lenie co chcą wiele nie dając nic,te prymitywy nakręcane przez...wiadomo Kogo...ostaną przy swoim... I tylko P.Premierze...starszym i chorym...trzeba wsparcia, natychmiast!!!

https://picasaweb.google.com/renata971/201103262gieSniadanieMistrzow#

sobota, 05 marca 2011
"Szczęśliwe dni" S.Becketta

…byłam, widziałam…”Szczęśliwe Dni” Samuela Becketta, ale zanim…to słuchaliśmy opowieści o aktorskim fachu, o ciężkiej acz pięknej pracy…opowiadała Maja Komorowska… Na stojąco, z różą w dłoniach…skromna, chwilami zakłopotana dowodami uznania i pamięcią jej ról wiernej publiczności... Mówiła…my słuchaliśmy…aby za chwilę, w innej sali…dalej słuchać jak mówi…już jako Winnie…            W dłoniach…parasolka, szczoteczka do mycia zębów, torba,szminka i…te same dłonie złożone do modlitwy, pomylonej modlitwy… W pierwszym akcie to one,ręce…dotykając tych wszystkich przedmiotów i wykonując proste czynności…nadają sens życiu…tyle się w nim dzieje;-)… Bez nich, w drugim akcie sztuki…bliżej Ostateczności…życie także/nadal….ma sens!!!…są przecież oczy, brwi, usta,Willi...i…słowa…słowa…i nadal są…KOLEJNE SZCZĘŚLIWE DNI! Tak chce Winnie...wbrew wszystkiemu wykuwa te szczęśliwe dni, walczy z Nieuchronnym i razem z Mają Komorowską …”odwraca kota ogonem” czyli…ciężki pesymizm Becketta zamienia w optymizm, w nadzieję...                                         Nie miałam aparatu…zła decyzja;-)))

 

Tagi: oglądam
22:20, renata971
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 marca 2011
...26.02.2011

 

...nie chcesz...wiem,ale weż proszę...jedną...tę najmniejszą...;-)))

Tagi: czucie
21:10, renata971
Link Dodaj komentarz »