...ma być pięknie...będzie pięknie!
O autorze
Zakładki:
RSS
sobota, 27 kwietnia 2013
...jak wrócę

                                                                                                    

...jak wrócę...napiszę jak podobał mi się "Kwartet" Dustina Hoffmana, napiszę jak ...odczułam "Donoma" Djinn Carrénard. Napiszę jak...czekałam i się nie doczekałam, napiszę o tym, że mam zupełnie nowiutką znajomą i o tym,że...anioła można stracić tylko raz..Jak wrócę...a może nie wrócę? Jak wrócę...a może jednak...zostanę?...jak wrócę...będę patrzeć pod nogi... odetchnę, uporządkuję, zamienię książki miejscami...jak wrócę...a może nie wrócę???

23:24, renata971
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 14 kwietnia 2013
Raj:Wiara Ulrich Seidl

(za KNH)

...Świetny drugi film z trylogii Raj. Jakże aktualny temat...teraz?...a skąd...zawsze! To jak z chorobami...były zawsze tyle, że niediagnozowane. Z wiarą jest podobnie...dewiacje, zboczenia i odchyły były zawsze...tyle,że głęboko schowane jak... kalectwo, płciowość czy inna...inność. Teraz dyskutuje się o wszystkim, życie jest jawne, puszczają wszelkie hamulce... Film opowiada o kobiecie, która wierzy w Boga. Jej wiara, jest wielka i ofiarna... bo zdolna w jej imieniu jest do ogromnych poświęceń, jest fanatyczna...bo w jej imieniu nie tylko krzewi wiarę wśród ludzi, ale także rozmawia z Chrystusem w swoim mieszkaniu, śpiewa sławiące go pieśni i biczuje się, jest ekstremistyczna...bo nie zdolna do porozumienia się z mężem muzułmaninem, który proponuje ułożenie wspólnego życia. Jej wiara jest wielka, ale jest nią tak zaślepiona, że nie dostrzega blisko siebie człowieka, dla którego nie ma współczucia, nie niesie mu pomocy, nie poświęca się dla niego...dlaczego???

Tagi: oglądam
13:57, renata971
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 08 kwietnia 2013
...dobre wieści

                                                                                          

...nie wiem...jak się czuję z tą informacją...W pierwszej chwili... k........am!!! W drugiej...p.......łam to!!!...W trzeciej...wbiłam palce w fotel i...zrobiłam to co zawsze w emocjach robie...zawyłam!!!... dzisiaj jak...zbity pies, bez łez!!! Suche zawodzenie i  skomlenie...niosło się daleko...   W czwartej minucie sięgnęłam po...szklankę....za chwilę po drugą...a teraz...życzę Ci...szczęścia...a póżniej, w odpowiedniej chwili...niech Cię piekło pochłonie!!!          Ty wiesz,że i bez moich życzeń...będziesz się smażył ;-)...i to...bez papierosa, bez kieliszka, bez dziewczyny, bez ołówka,kawy, śpiworka, anioła, jupitki, rosołku i bananów i DS... Jestem wściekła na siebie,że nie potrafię być...wściekła na Ciebie...Ten model tak ma, żyj zatem ile możesz i najlepiej jak możesz a póżniej...smaż się!:-)

Tagi: czuję
23:42, renata971
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 07 kwietnia 2013
...

...no dobrze...niech będzie wiosna...

Tagi: czuję
23:16, renata971
Link Dodaj komentarz »
***

***

wiosna jest wtedy

gdy wracają niewierne ptaki

gdy bezdomny znowu ma dom

gdy jawi się nam...że...

i górują dobre myśli

gdy nowe jest białe i zielone

i światło świec blednie

gdy zdziwienie...ach to ty!

...gdy jest zgoda nieba

i przyzwolenie Ziemi