...ma być pięknie...będzie pięknie!
O autorze
Zakładki:
RSS
wtorek, 28 maja 2013
"Hipnotyzer" Lasse Hallström

(za hnh)

...no dobrze Madziu, nie mam przekonania, ale idżmy;-) To przecież nie horror a thriller a do tego...szwedzki, a jeszcze  effekt Larssona, no i pretendent do Oskara...może???  Niestety nie...Nie pomogły nagłe i efektowne zwroty akcji ani kierowanie nas widzów na fałszywe tropy, nie pomogł...mrok, tajemniczość, suspens, pięknego koloru krew w dużj ilości, piękne i głębokie rany oraz trupy zastane w zadziwiających pozach...różnej płci i wieku...Kulminacja, raczej mnie rozśmieszyła, niż doprowadziła do niesamowitego zaskoczenia ;-) Gdybym oglądała w domu...przełączyłabym na...Szkło Kontaktowe;-)

Tagi: oglądam
13:59, renata971
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 21 maja 2013
...bardzo ważna decyzja!!!
...mam w nosie robotę...idę do domu;-)))
16:24, renata971
Link Dodaj komentarz »
sobota, 18 maja 2013
"Przelotni kochankowie" P.Almodovar

...wróciłam...Plecak wyładowany (wczoraj słyszałam o kimś kto z Ziemi świętej wracał z plecakiem pełnym błota z M.Martwego;-) ...wiatrem, szumem oceanu, zielenią, kamieniami, wodorostami, szczęśliwymi łzami  i...wspomnieniami, które bronią mnie jeszcze przed tym co...wokół. Nie starczy ich już na długo, topnieją, tracą emocje...życie trwa... i podszczypuje...;-) 

Nie cofnę się już do poprzedniego wpisu...jedyne co warto z niego odnotować to to, że..."jak wrócę...będę patrzeć pod nogi... odetchnę, uporządkuję, zamienię książki miejscami..."...czułam,że wrócę a właściwie byłam pewna...nie spodziewałam się tylko, że oberwę po nosie...a właściwie...po ryju;-)  Przyjęłam cios z godnością choć czuję tę...perfidię i świniowatość;-)

...a do "normalnego"  życia powróciłam filmem "Przelotni kochankowie" Tego było mi potrzeba...pośmiać się...nie bez refleksji a nawet...smutku. Bo taki jest właśnie ten film... samotność, seks, marzenia...wyolbrzymione bo podlane alkoholem z meskaliną i w obliczu...końca życia czyli zbliżającej sie katastrofy. Almodovar zdenerwował i nadwyrężył swoją reputację u...świętoszków i bigotek co widać w recenzjach. Z kina nikt nie wychodził a sala pękała ze śmiechu...im dalej tym głośniej i...śmielej;-)))

Tagi: oglądam
13:19, renata971
Link Dodaj komentarz »