...ma być pięknie...będzie pięknie!
O autorze
Zakładki:
RSS
niedziela, 27 czerwca 2010
...rocznica

...uliczny malarz przypomina kogo straciliśmy...

http://picasaweb.google.pl/renata971/JacksonNaChodnikuWCork#

Tagi: czucie
11:05, renata971
Link Dodaj komentarz »
sobota, 19 czerwca 2010
...deklaracja

...będę głosowała oczywiście! na Bronisława Komorowskiego:-)))...wygramy, opijemy zwycięstwo...a póżniej, weżmiemy się  ostro do roboty :-)))

21:45, renata971
Link Komentarze (1) »
sobota, 12 czerwca 2010
...

...dobra,stara B.S....słuchana z Wandą:-) na Podjazdowej... wtedy...też wchodziłam na szczyt, miałam więcej siły, mniej "sprzętu",zero doświadczenia,byłam sama...nie weszłam...   Teraz...inny szczyt..."ekwipunek" większy, choć też...niekompletny (ten model tak ma), doświadczenia sporo...ale strach,ale czas... Góra wielka...jak dla mnie, inni twierdzą,że pagórek...dobrze, że jest...to ma sens...jestem...
Tagi: czucie
17:29, renata971
Link Dodaj komentarz »
środa, 02 czerwca 2010
...Ciconia ciconia

...i poczuć...spokój,patrząc...jak opanowana i cierpliwa, chroni malutkie życie... i poczuć radość, słysząc...jak on albo ona, zaczynają... klekotać:-)...i poczuć obrzydzenie,widząc... jak ona wymiotuje pokarm...dla małych, i poczuć żałość,patrząc...jak mokną na deszczu...i poczuć trwogę, czy aby nie rozdepcze malucha, przemieszczając się w gnieżdzie...i poczuć strach,że któreś nie przeżyje, i poczuć wdzięczność,że przyleciały...i...nadzieję,że za rok także będą...:-)

http://www.bociany.edu.pl/

15:28, renata971
Link Dodaj komentarz »