...ma być pięknie...będzie pięknie!
O autorze
Zakładki:
RSS
piątek, 18 lipca 2014
NEXTPOP 2014

                                                                                          
...chciałam posłuchać Fismolla...posłuchałam;-) Lubię jego płytę i zasłuchuje się w niej od dłuższego czasu, na koncert więcej nie pójdę. Chłopak Arkadiusz Glensk ma piękny, delikatny głos i na koncercie...prawie go nie było słychać. Nie było baśniowo i lirycznie bo muzyka zespołu zagłuszała wykonawcę. Wróciłam do domku i posłuchałam Fismolla z CD...pięknie....


                                                                                             
Podobał mi się bardzo zespół Low Roar. Jego liderem jest amerykanin Ryan Karazija, mieszkający w Islandii. Jego muzyka jest klimatyczna i refleksyjna (nie mylić ze smutną). Emocjonalny głos tworzy fajny klimacik...odpoczywamy i wszystko dookoła jest...piękne i niepowtarzalne. Czekam na zamówioną płytę;-)
niedziela, 06 lipca 2014
Koncert M.Umer "Recital 64"


                                                                                          
...byłam, patrzyłam i słuchałam. Wrażenia mam mieszane. Nie żałuję, że poszłam bo...niedzielny wypad z fajnymi znajomymi był całkiem udany. Mam jednak wątpliwości, co do sensu organizowania koncertów z tego typu muzyką. Nie mogę pozbyć się wrażenia,że one bardziej "służą" organizatorom niż słuchającym, którzy przybyli...delikatnie mówiąc...nie w komplecie. Żeby nie było wątpliwości...uwielbiam M.Umer, mam jej płyty i słucham często zagłębiona w...fotelu, z dobrą herbatą lub whiskey, z marzeniami, z myślami krążącymi...daleko, daleko...z wrażeniem, z tęsknotą...no właśnie...z tego wszystkiego byłam na tym twardym siedzeniu, w którymś rzędzie...odarta. 
Tagi: koncert MUmer
14:28, renata971
Link Dodaj komentarz »